Złote wizytówki

Złote wizytówki czyli golden businesscards

Kolejny przykład kreatywnego wykorzystania papierów ozdobnych czyli druk złotych wizytówek. Nadają się do wszelkich branż gdzie liczy się elegancja, luksus, podniesienie prestiżu, zwrócenie uwagi na piękno i coś wyjątkowego. Prezentowany przykład należy do studia fryzjerskiego ale złote wizytówki przypadną do gustu właścicielom reprezentujących inne zawody i będą to wizytówki dla jubilerów, wizytówki dla makijażystów, złote wizytówki dla krawców i projektantów, dla architektów. Wizytówki wykonane ze złotopodobnego kartony 350g można nadrukować pełnym kolorem oraz białym.

Nadruk jednokolorowy sprawia, że są to bardziej eleganckie wizytówki, dodatkowo temu wrażeniu sprzyja klasyczny, wyśrodkowany układ. Duże odstępy doskonale prezentują złoty kolor i całość wygląda świetnie.

Wykorzystanie złotych papierów ozdobnych można wykorzystać na wiele sposobów, tutaj ogranicza nas tylko wyobraźnia i znajomość technik druku. Można wizytówkę zadrukować jakimś kolorem  pozostawiając w nim „wybranie” czyli w projekcie nadać biały kolor literom, przez co uzyskamy złote litery na wizytówce. W połączeniu z ciekawym wzorkiem efekty złotych wizytówek mogą być powalające. Czy chodzi Ci po głowie już pomysł na swoje złoto?

Cena złotych wizytówek w Polsce to 120zł za 200sztuk i można je zamówić w Studio RobieDobrze.com w Łodzi.